stylovekolobezky.cz > Video koloběžky

Video koloběžky

Koloběžky pozitivní vliv na rozvoj motoriky a koordinace dětí. Zároveň posilují celou pohybovou soustavu. Pokud přemýšlíte nad chytrým dárkem pro dítě, určitě popřemýšlejte nad tříkolkou. Nabízí celou řadu pozitivních benefitů pro zdravý vývoj dítěte a zároveň s sebou přináší hodiny skvělé zábavy.

V nabídce našeho internetového hračkářství najdete řadu různých koloběžek. Se třemi kolečky či dvěma. Pro malé děti, ale i ty větší. S pohádkovým motivem nebo bez. Vy znáte své dítě nejlepší, sami víte, která koloběžka je ta správná.

Koloběžka SkiScooter smarTrike

Parádní koloběžka SkiScooter je vhodná pro děti od 5 let. Přináší s sebou zábavu, rychlost, ale i bezpečnost. Koloběžka SkiScooter stimuluje pohyb při lyžování. Je navržena tak, aby nezatěžovala kolena. Místo toho zapojuje svaly na nohou. SkiScooter kombinuje několik patentovaných funkcí. Řídítka na koloběžce se dají naklánět a zatahovat. Dvojité stoupačky se naklánějí a přizpůsobují přirozenému pohybu těla jako při lyžování. Výška koloběžky je nastavitelná, a tak může růst s vaším dítětem.

Dětské koloběžky

Navigace