stylovekolobezky.cz > Blog > Z pohádky do pohádky na koloběžce

Z pohádky do pohádky na koloběžce

I váš drobeček si zamiloval malou ruskou holčičku Mášu a jejího kamaráda medvěda? Nebo máte doma malé ledové princezny Annu a Elsu či nejrychlejšího závodníka všech dob McQueena. V naší nabídce najdete skvělé novinky, které osloví malé fanoušky světoznámých pohádek, které si získaly přízeň mnoha dětí na celém světě.

S příběhem to jde snáze

Dětem se občas nechce na čerstvý vzduch a nejraději by seděly před televizí. Pestrobarevné pohádkové koloběžky nenechají sedět doma žádného prcka. Objevte v naší nabídce nádherné pohádkové koloběžky, které promění každou jízdu po nudné ulici na fantastickou jízdu po pohádkové zemi.

Tříkolová koloběžka Frozen Smoby

Dětská koloběžka Smoby s motivem oblíbené pohádky Frozen – Ledové království je tím pravým dárkem pro vaši malou princeznu. Silikonová transparentní kolečka zvyšují pohodlnost při jízdě a jsou odolná vůči proražení. Konstrukce koloběžky je kombinace pevné kovové konstrukce a odolného plastu.

 

Dětská tříkolová koloběžka Frozen
Pro větší bezpečnost má koloběžka protiskluzová držadla.

Dětská tříkolová koloběžka Disney Auta 3 Smoby

Hledáte vhodnou koloběžku pro malého fanouška pohádky Auta? Dětská koloběžka pro děti od 3 let má kvalitní kovovou konstrukci a 3 stabilní kolečka. Známý motiv bleska McQueena důvěrně zná každý malý milovník této pohádky. Tato jedinečná koloběžka je nejnovější model inspirovaný třetí částí úspěšné pohádky Auta 3.

Smoby kolobežka Auta 3
Tříkolová koloběžka umožní všem klukům radost z pohybu na čerstvém vzduchu.

Koloběžka Máša a medvěd Smoby tříkolová

Přední část koloběžky je zdobena obrázkem pohádkových postaviček, celá dívčí hračka působí velmi stylově. Tříkolová dětská koloběžka má pevnou konstrukci, je vyrobena z kvalitních materiálů, takže vydrží dlouhá léta. Děti milují jízdu na koloběžce, protože je to vždy vzrušující zážitek a velmi zábavný způsob trávení volného času.

Koloběžka pro dívku Máša a medvěd
Díky koloběžce se děti učí udržovat rovnováhu.

Navigace