stylovekolobezky.cz > Kvalitní koloběžky pro děti

Kvalitní koloběžky pro děti

V naší online prodejně můžete najít dětské koloběžky od předních evropských výrobců Smoby a smarTrike. Značkové koloběžky jsou skvělou pohybovou aktivitou pro děti. Koloběžka podporuje pohybový rozvoj dětí, zpevňuje záda a rozšiřuje plicní kapacitu, jízdou na koloběžce si dítě procvičuje rovnováhu a koordinaci.

Existuje několik typů koloběžek. Nejčastější je dvoukolový koloběžka, která vyžaduje určitou zručnost, jízda na ní však poskytuje největší zdravotní benefity. Tříkolové koloběžky jsou stabilnější a jezdit se na nich rychle naučí i malé děti. Specifickým typem jsou Twist & Roll koloběžky, které mají tak upravené řízení tak, aby se zatáčely do stran, když se dítě nakloní.

Koloběžka pro děti Frozen
Dětská tříkolová koloběžka Frozen je skvělý dárek pro holčičku.

V nabídce našeho internetového hračkářství najdete i koloběžky s motivem oblíbených pohádek. Dívky si jistě zamilují motivy princezen z pohádky Frozen Ledové království, Máša a medvěd, Minnie či Hello Kitty. Kluci se zas zblázní od štěstí z koloběžky Medvídek Pú či hrdiny Marvel.

Smoby dvoukolová skládací koloběžka Cars s nastavitelnou rukojetí od 5 let
Smoby dvoukolová skládací koloběžka Cars určitě potěší i vašeho kluka.

Dětské koloběžky jsou vyrobeny z kombinace lehkého kovu a odolného plastu, doplněné kvalitními a tichými kolečky. Pokud jste si nevybrali z této nabídku, více kvalitních koloběžek najdete na naší stránce Medvidkovehracky.cz.

Navigace